Gaukite iki 10000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Vartojimo paskolų palyginimas

Norint gauti paskolą geresnėmis sąlygomis rekomenduojame kreiptis dėl paskolos į kelias kredito bendrovės. Būtinai lyginkite keliatos bendrovių pasiūlymus ir tik tada priimkite sprendima kur skolintis. Užpildžius paraišką dėl paskolos keliose kredito bendrovėse gausite skirtingas sąlygas. Žemiau išvardintos kredito bendrovės kurios mūsų nuomonę Lietuvoje teikia paskolas geriausiomis sąlygomis.

Suma Palūkanos Terminas
iki 5000 eurų nuo 6% iki 48 mėn

Gauti pasiūlymą

iki 10 000 eurų nuo 6% iki 60 mėn

Gauti pasiūlymą

iki 10 000 eurų nuo 6% iki 60 mėn

Gauti pasiūlymą

Paskolu refinansavimas

Finansinis stabilumas yra svarbus visiems asmenims, tačiau kartais net ir labai taupydami galime atsidurti ant bedugnės krašto, kadangi neplanuotos išlaidos sugadina palaikomą biudžetą. Jeigu turite paėmęs ne vieną paskolą ir esate įsipareigojęs ne vienam kreditoriui – tokiu atveju refinansavimas tampa pačia patraukliausia paslauga, kadangi susitvarkyti su skolomis, kai Jums į pagalbą atskubės specialistas – bus kur kas paprasčiau.

Kas yra paskolų refinansavimas?

Trumpai tariant – refinansuotojas apsiims visas Jūsų skolas ir vėliau kur kas paprasčiau ir patogiau jas grąžinsite tik jam. Tai puiki galimybė siekiantiems paprastumo, greičio ir patogumo.

Refinansavimas dažniausiai pasirenkamas tada, kai:

 • Sunku pačiam susitvarkyti su savo finansiniais sunkumais ir norisi, kad įsipareigojimai kuo greičiau liktų praeityje. Tokiu atveju profesionalas padės Jums grąžinti skolas be jokio vargo.

 • Žinoma, tuo pačiu tai puikus pasirinkimas kai norisi atidėti paskolos grąžinimą. Kai pasikeičia gyvenimo aplinkybės refinansavimas dažnai tampa patogiausia pagalba.

 • Pasinaudokite šia paslauga ir tada, kai reikia pagerinti paskolų grąžinimo sąlygas.

 • Žinoma, dažniausiai paslauga pasinaudojama, kai norisi pratęsti paskolos grąžinimo terminą.

Esminiai refinansavimo privalumai nulemia, kad vis daugiau žmonių išbando šią galimybę. Kokius pagrindinius pliusus galime išskirti?

 • Bene didžiausias pliusas, kad refinansuojant suteikiama galimybė kiekvieną kartą mokėti mažesnes įmokas.

 • Taip pat didelis privalumas, kad galima sujungti ne vieną paskolą, tad jeigu turite kelis įsipareigojimus – tai puiki galimybė į juos būtų galima pasižiūrėti kur kas paprasčiau.

 • Pagal kiekvieno kliento poreikius sudaromas patogus mokėjimo grafikas, kuris netrukdo gyventi.

 • Žinoma, lanksčiai derinamos paskolų grąžinimo sąlygos.

 • Taip pat refinansavimo metu galima atidėti paskolos grąžinimą bei iš naujo sudaryti sutartį.

Paskolų refinansavimas su Finbee

Finbee siūlo tiek paskolų teikimo, tiek finansavimo paslaugas skirtas tiems, kurie nori paprasčiau susitvarkyti su savo finansiniais įsipareigojimais. Šią įmonę dažniausiai renkasi tie, kurie nori sumažinti savo kasmėnesines įmokas. Visiškai natūralu, kad pratęsus paskolų grąžinimo laiko tarpą kiekvieną mėnesį galėsite grąžinti mažiau, o tai neatsiejama nuo kur kas geresnės gyvenimo kokybės.

Paskolų refinansavimo suma varijuoja nuo 300 iki 10 000 eurų. Paskolos grąžinimo terminas galimas nuo 12 iki 60 mėnesių. Tiesa, galima prasitęsti termino laiko tarpą, tad paskolų grąžinimo metu Finbee lanksčiai reaguoja į kiekvieno kliento užklausą ir stengiasi sutekti paslaugas, kurios tik pagerintų gyvenimo kokybę. Palūkanos nuo 0,6% mėn., tačiau jos kinta, tad sekite informaciją ir pats pirmas sužinokite apie patraukliausius pasiūlymus.

Paskolų refinansavimas su Paskolų klubu

Jeigu Jums reikalingos refinansavimo paslaugos – kitas pasirinkimas yra Paskolų klubas, kuris jau ne vienerius metus siūlo savo paslaugas ir padeda finansinių problemų turintiems asmenims paprasčiau atsistoti ant kojų. Didelis privalumas, kad Paskolų klubas refinansavimo paslaugas teikia internetu, tad niekur nereikia eiti, nes užpildžius užklausą online Jums bus pasiūlytas geriausiai Jūsų poreikius atitinkantis pasiūlymas. Refinansavimas siekia net iki 10 000 eurų. Jeigu pasirinkote mažesnę sumą visada galima papildomai pasiskolinti, kad paskolos grąžinimas nesukeltų Jums jokių papildomų problemų. Palūkanos siekia vos 6 % mėn., o reguliariai siūlomos akcijos leis pasiskolinti dar pigiau. Jeigu nepavyksta grąžinti refinansuotos paskolos per nurodytą laiko tarpą – galima prasitęsti laikotarpį. Taip steigiamasi, kad refinansavimas išties padėtų susitvarkyti su finansiniais įsipareigojimais kuo paprasčiau.

Paskolų refinansavimas su kredito unijoje

Paskolas galima refinansuoti ir per kredito uniją. Kadangi šiuo metu Lietuvoje veikia ne viena kredito unija – ieškodami Jums labiausiai tinkamos turėtumėte įvertinti kelis esminius niuansus.

 • Vienas svarbiausių yra refinansavimo palūkanos, kurios dažniausiai ir lemia šios galimybės populiarumą. Natūralu, kad norisi mokėti kuo mažau, tačiau papildomai nepamirškite, kad greta palūkanų būtina įvertinti ir daugiau niuansų.

 • Pavyzdžiui, per kiek laiko reikės grąžinti pasiskolintą sumą. Nors daugelis kredito unijų teikia paskolos laikotarpio nuskėlimo galimybę, tačiau ne visos, tad išaiškinkite kaip sąlygos apibrėžia paskolos negrąžinimą laiku.

 • Norėdami jaustis ramūs, kad Jūsų pasirinkta kredito unija tikrai geriausia – visada galite skaityti kitų žmonių paliktus komentarus. Dažniausiai jie aptariami įvairiuose forumuose. Nors ne vieni vienodai supranta kokybę, tačiau bent jau žinosite ar pasiūlymas atitiko teiginius.

 • Taip pat kuo daugiau dėmesio reikia skirti sąlygoms. Šiuo metu jos dažniausiai aptariamos internete, tad ramiai, negaišdami daug laiko galėsite jas perskaityti.

 • Ne visada viskas priklauso nuo kliento, kadangi kartais jo poreikiai neatitinka kredito unijos galimybių. Taigi, ieškoti reikia įvertinus ir tai, ar Jums refinansavimo paslaugos apskritai gali būti suteikiamos.

Paskolų refinansavimas bankuose

Žinoma, jeigu kredito unijos Jums netiko – refinansavimo paslaugomis visada galima pasinaudoti bankuose. Tiesa, norime akcentuoti, kad bankai pasirenkami rečiausiai ne todėl, kad žmonės nenori iš jų skolintis, o todėl, kad bankai kur kas rečiau sutinka refinansuoti paskolas nei kad, pavyzdžiui, privačios įmonės. Juolab, bankai dažniausiai sutinka refinansuoti tik dideles sumas, kadangi įvertina, kad per palūkanas jiems atsipirktų paslaugos suteikimas. Taigi, tokia galimybė egzistuoja ir ne vienas Lietuvoje veikiantis bankas jas siūlo, tačiau daugelis žmonių dėl nepatrauklių sąlygų paprasčiausiai renkasi kitas refinansavimo galimybes.

Paskolų refinansavimas – pagalba, kai jos labiausiai reikia ir kai norisi su finansinėmis problemomis susitvarkyti kuo paprasčiau.